متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
اخبار رونمایی کتاب
از کتاب «خط شکن» در شهر نراق رونمایی شد به مناسبت هفته بسیج و با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دلیجان، از کتاب «خط شکن» در شهر نراق رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به مناسبت هفته بسیج و همزمان با برگزاری یادواره شهید محمدعلی قجری، اولین شهید استان مرکزی؛ از کتاب «خط شکن» نوشته محمد عضایی و حسین عضایی در سالن شهدای بسیج شهر نراق رونمایی شد.
در این مراسم که با حضور حجت الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم شهرستان های دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام نورالله محمدی امام جمعه شهر نراق؛ سیامک سلیمانی، فرماندار دلیجان، خانواده شهید قجری و جمعی از مسئولان شهرستان دلیجان برگزار شد، سردار حسین کاجی از فرماندهان دفاع مقدس پیرامون زندگی شهید محمد علی قجری نکاتی را بیان کرد و گفت: شهید قجری در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، لباس سبز سپاه پاسداران بر تَن کرد و آن ایّام دشمنان قائله کردستان را بر پا کردند.
سردار کاجی افزود: شهید محمدعلی قجری فرمانده اولین گروه داوطلب پاسداران اعزامی استان مرکزی بود که از سپاه شهرستان محلات به استان کردستان ماموریت یافت و اردیبهشت سال 1359 ناجوانمردانه هدف خصم دون مایه های کمونیستی گروه الحادی کومله قرار گرفت.
در ادامه مراسم نیز نویسندگان کتاب به نحوه جمع آوری خاطرات همرزمان و همشهریان شهید قجری و مراحل چاپ کتاب «خط شکن» اشاره کردند.

منبع: دلیجان
 [PageVisit]