متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
اخبار رونمایی کتاب
آیین رونمایی از کتاب در کتابخانه آیت الله اراکی شهر اراک آیین رونمایی از آثار محمدعلی پرویزیان، نویسنده بومی استان مرکزی در کتابخانه آیت الله اراکی شهر اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و گرامیداشت تالیفات نوبسندگان بومی، آیین رونمایی از آثار محمدعلی پرویزیان، نویسنده و پژوهشگر بومی استان مرکزی با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، مجید رستگاری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از دوستداران کتابخوانی در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی فرهنگسرای آیینه شهر اراک برگزار شد.

گزارش تصویری این مراسم را اینجا مشاهده کنید.

رستگاری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در این مراسم گفت: حمایت از نویسندگان بومی استان یكی از اولویت های اصلی اداره كل كتابخانه‌های عمومی به شمار می‌رود و از برگزاری چنین مراسمی در کتابخانه‌های عمومی استقبال خواهیم کرد.
رستگاری افزود: کتاب‌های نویسندگان بومی استان که در نوبت اخذ مجوز قرار دارند، پس از طی مراحل اداری خریداری و در کتابخانه‌های عمومی سطح استان مرکزی توزیع می شوند.
محمدعلی پرویزیان، نویسنده و پژوهشگر اراکی نیز در این مراسم به ارائه توضیحاتی پیرامون تالیفات خود پرداخت و در ادامه کتاب‌های «راهنمایی مشاوره تحصیلی و شغلی» و «الگوهای روش تحقیق» مورد نقد و بررسی قرار گرفتند.

منبع: اراک
 [PageVisit]