متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
اخبار رونمایی کتاب

رونمایی از کتاب «شکوفه‌های شاخه طوبی و من» در کتابخانه شهید زراستوند اراک نشست نقد و رونمایی کتاب «شکوفه‌های شاخه طوبی و من» نوشته فاطمه اسکندری در کتابخانه شهید زراستوند اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، نشست نقد و رونمایی کتاب «شکوفه‌های شاخه طوبی و من» نوشته فاطمه اسکندری در کتابخانه عمومی شهید زراستوند شهر اراک برگزار شد.
حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در ابتدای مراسم پیرامون کتابخوانی به نکاتی اشاره کرد و ضمن تشکر از زحمات نویسنده کتاب «شکوفه‌های شاخه طوبی و من» گفت: این اثر در واقع یک زندگینامه است که نویسنده دوران زندگی خود و خانواده را از کودکی تا کنون همراه با تحولات تاریخی به رشته تحریر در آورده که بسیار آموزنده است.
طاهره  محمدی، استاد دانشگاه و منتقد کتاب نیز در این مراسم گفت: کتاب «شکوفه‌های شاخه طوبی و من» زندگینامه شخصی و مستند دانشجویی سخت کوش و آموزگاری خستگی ناپذیر است که بسیار خواندنی بوده و مزین به آرایه‌های ادبی همچون تمثیل و تشبیه است.
محمدی افزود: در بخش‌هایی از کتاب نیز به اتفاقات قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین دوران دفاع مقدس اشاره شده است که می‌تواند برای خواننده جذاب باشد.

منبع: اراک
 [PageVisit]