با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛ شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد اولین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در سال 99، با محوریت دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، اولین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در سال 99، با محوریت دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه های عمومی، ضرورت داشت در اولین فرصت جلسه شورای اداری برگزار شود تا ضمن توجیه روسای ادارات شهرستان‌ها، امورات جشنواره کتابخوانی رضوی با سرعت بیشتری پیگیری شود.
ثامنی افزود: دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی علی‌رغم تعطیلی کتابخانه‌های عمومی، نخستین گام‌های خود را با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برداشته و با توجه به تعطیلی مراکز پیش‌دبستانی، مدارس و دانشگاه‌های سراسر کشور؛ امکان مشارکت در بخش‌های مختلف خود را در این بستر فراهم کرده است.
وی ادامه داد: خانواده‌ها و علاقه‌مندان گروه‌های مختلف سنی می‌توانند در این ایام با حضور در این جشنواره کتابخوانی، ضمن پر کردن بهینه اوقات فراغت، از این فرصت بهترین استفاده را برای ارتقای سطح کیفی و کمی مطالعات مذهبی و آشنایی با سیره حضرت امام رضا(ع)، حضرت امام هادی(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) ببرند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی خاطرنشان کرد: کتابخانه‌های عمومی نیز به محض بازگشایی آماده پذیرایی به صورت حضوری برای معرفی و فراهم کردن شرایط حضور در این جشنواره خواهند بود.

 [PageVisit]