متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
جشنواره رضوی
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک:
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک جشنواره کتابخوانی رضوی را زمینه ساز آشنایی مخاطبان با معارف دینی اهل بیت(ع) معرفی کرد.
با حضور اعضای کمیته برگزار شد؛
دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی جشنواره کتابخوانی رضوی استان مرکزی با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و جمعی از کارشناسان ستادی برگزار شد.
دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام کرد؛
دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی با توجه به استقبال شرکت کنندگان مهلت ثبت نام در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.
معاون فرماندار اراک تاکید کرد؛
معاون فرماندار اراک با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، ترویج سیره امام رضا(ع) با بهره مندی از فرهنگ کتابخوانی را مورد تاکید قرار داد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی؛
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از اقدامات قابل توجه نهاد کتابخانه‌ها است که به جایگاه خوبی در بین مردم دست پیدا کرده است.
فرماندار اراک؛
فرماندار اراک گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) نقش موثری دارد و این تاثیرگذاری در نسل جوان مهم تر و بیشتر است.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: برگزاری این جشنواره و آشنایی بیشتر علاقمندان به فرهنگ رضوی می‌تواند راهگشای مشکلات بشریت باشد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه برای دستیابی به زندگی سعادتمند باید معرفت افزایی بیشتری به ائمه اطهار(ع) داشته باشیم، گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند پلی برای ارتباط و شناخت بیشتر امام رضا(ع) باشد و مطمئنا خود امام معصوم کمک می‌کند به علاقمندی به مطالعه را بیشتر می‌کند.
12345678910...>>>
 [PageVisit]