متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
گزارش و مصاحبه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت کتابخوانی به صورت خانوادگی را به خوبی فراهم کرده است رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه گفت:‌ برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت مجازی راهی برای گذران مطلوب اوقات فراغت در روزهای خانه نشینی است که فرصت کتابخوانی به صورت خانوادگی را به خوبی فراهم کرده است.

احمد جوانمرد در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار داشت: به لطف خدا چندین سال است شاهد برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در کشور هستیم که برگزاری این طرح نقش بسیار موثری در ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی با سیره اهل بیت(ع) دارد.

وی تصریح کرد: از ابتکارات ارزشمند این جشنواره معرفی کتاب و برگزاری مسابقه از منابع معرفی شده است. این طرح تأثیر قابل توجهی در آشنایی مخاطب کودک و نوجوان با اصول اخلاقی دارد و حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه افزود: در این دوره از جشنواره شاهد برگزاری آن به صورت مجازی هستیم که باید گفت این جشنواره علی‌رغم تعطیلی کتابخانه‌های عمومی، نخستین گام‌های خود را با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برداشته و در تلاش برای بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی است که می‌تواند در سال های آتی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

جوانمرد گفت: برگزاری این جشنواره به صورت مجازی راهی برای گذران مطلوب اوقات فراغت در روزهای خانه نشینی است که فرصت کتابخوانی به صورت خانوادگی را به خوبی فراهم کرده است.

وی بیان کرد: فراغت مردم، ‌زمان مناسبی برای روی آوردن به کتاب است و امید است از این فرصت به خوبی بهره ببریم و با فراهم شدن امکان دسترسی الکترونیکی به منابع این جشنواره، شاهد استقبال مردمی بیشتر از سال‌های گذشته باشیم.

 [PageVisit]