متون عمومي
1398/1/14 چهارشنبه

نوار راهبري
گزارش و مصاحبه
معاون فرماندار اراک تاکید کرد؛
معاون فرماندار اراک با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، ترویج سیره امام رضا(ع) با بهره مندی از فرهنگ کتابخوانی را مورد تاکید قرار داد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی؛
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از اقدامات قابل توجه نهاد کتابخانه‌ها است که به جایگاه خوبی در بین مردم دست پیدا کرده است.
فرماندار اراک؛
فرماندار اراک گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) نقش موثری دارد و این تاثیرگذاری در نسل جوان مهم تر و بیشتر است.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: برگزاری این جشنواره و آشنایی بیشتر علاقمندان به فرهنگ رضوی می‌تواند راهگشای مشکلات بشریت باشد.
کتابداری تا اطلاع ثانوی تعطیل نیست
هادی صفدری با اشاره به حضور کتابداران در فضای مجازی، عدم انفعال آنها و فعالیت حداقلی در این فضا را باعث ایجاد حس مفید بودن و رضایت درونی در آنها دانست.
کتابداری تا اطلاع ثانوی تعطیل نیست
کتابدار کتابخانه علی ابن ابی طالب(ع) اراک، با اشاره به تداوم فعالیت های این کتابخانه از طریق ارتباط با اعضا در شبکه های اجتماعی، گفت: همه ما با امید به دور هم جمع شدن دوباره در کتابخانه، کتاب می خوانیم و دست پر به کتابخانه باز خواهیم گشت.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه برای دستیابی به زندگی سعادتمند باید معرفت افزایی بیشتری به ائمه اطهار(ع) داشته باشیم، گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند پلی برای ارتباط و شناخت بیشتر امام رضا(ع) باشد و مطمئنا خود امام معصوم کمک می‌کند به علاقمندی به مطالعه را بیشتر می‌کند.
کتابداری تا اطلاع ثانوی تعطیل نیست
الهام امانی، کتابدار کتابخانه امام خمینی(ره) شهر کرهرود گفت: اعضای کتابخانه امام خمینی(ره) این روزهای خانه نشینی را با خواندن کتاب و تماشای فیلم می گذرانند؛ امیدوارم تمامی مردم ایران این روزها در خانه بمانند، از این فرصت برای یادگیری چیزهای نو استفاده کنند تا این روزهای سخت را راحت تر پشت سر بگذاریم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند در ترویج سیره اهل بیت(ع) نقش موثری ایفا کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه گفت:‌ برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت مجازی راهی برای گذران مطلوب اوقات فراغت در روزهای خانه نشینی است که فرصت کتابخوانی به صورت خانوادگی را به خوبی فراهم کرده است.
کتابداری تا اطلاع ثانوی تعطیل نیست
مسئول کتابخانه شهید بهشتی خمین گفت: موفقیت در سرپا نگاه داشتن کتابخانه در این مرحله، در برقراری ارتباط موثر با اعضا و تعلق خاطر اعضا به کتابخانه ریشه دارد.
کتابداری تا اطلاع ثانوی تعطیل نیست
کتابدار کتابخانه ولایت فرمهین گفت: با استقبال بچه ها از پویش «کرونا را شکست می دهیم»، ایده راه اندازی پویش مدافعان سلامت، هفت سین، سیزده بدر در خانه و ... شکل گرفت؛ با این برنامه ها لحظه های ما جان می گیرد و خود را در کنار یکدیگر احساس می کنیم.
123456789>>>
 [PageVisit]