اخبار ادارات شهرستان

1399/4/21 شنبه دیدار رئیس اداره شهرستان ساوه با نماینده مجلس شورای اسلامی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوه با نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، محمد اشرفیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوه با حجت الاسلام محمد سبزی، نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
اشرفیان در این دیدار به وضعیت معیشتی و حقوقی کتابداران اشاره کرد و به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوه پرداخت.
حجت الاسلام سبزی نیز ضمن یادداشت مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی، در خصوص پیگیری نامه دبیر كل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط مجمع نمایندگان استان، قول مساعدت و همکاری داد.
در این جلسه پیرامون مباحثی همچون كمبود سرانه فضای كتابخانه ای در شهرستان ساوه، بررسی ایجاد كتابخانه در مناطق بازآفرینی شهری توسط شهرداری، ساخت كتابخانه در شهر آوه و روستاهای با جمعیت بالای 2000نفر مانند یل آباد، طراز ناحید و نورعلی‌بیك و همچنین راه اندازی كتابخانه در شهرك علوی و شهر صنعتی کاوه بحث و تبادل نظر شد.
 

منبع: ساوه
 [PageVisit]