فهرست

اخبار شهرستان‌ها

کتابخانه گردی در کتابخانه علامه سید عبدالهادی دلیجانی شهر دلیجان

به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و هفته فرهنگی شهرستان دلیجان، نمایشگاه کسب و کار محلی در کتابخانه عمومی علامه سید عبدالهادی دلیجانی با حضور معاون فرماندار، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، روسای ادارات، نماینده ولی فقیه در سپاه ، اعضای حقیقی انجمن کتابخانه های عمومی و تعدادی از بانوان فعال کارآفرین در در کتابخانه علامه سید عبدالهادی دلیجانی شهر دلیجان افتتاح شد
هدف از برپایی این نمایشگاه تاکید بر اهمیت نقش کتابخانه های عمومی به عنوان پایگاه های اجتماعی و فرهنگی حمایت از کارآفرینی  و کسب وکار بانوان در زمینه های مختلف است .
شهردار دلیجان نیز ضمن تقدیر از رویکرد جدید کتابخانه ها در راستای حمایت از تولیدات  و آثار صنایع دستی و هنری ، بر موضوع تداوم خدمات متعدد و به روز کتابخانه ها بر اقشار مختلف جامعه تاکید نمود.
این نمایشگاه شامل غرفه های مختلف فرهنگی  هنری، صنایع دستی ، زیورآلات، محصولات ارگانیک ،پوشاک و ... بود و برگزاری کارگاه مشاوره کارآفرینی و جشن و مولودی خوانی ولادت امام زمان(عج) ویژه دانش آموزان دبیرستان های فدک و الزهرا(س) نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در این دو روز بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ