فهرست

اخبار شهرستان‌ها

اهدای کتاب و تجهیزات به کتابخانه امام حسین(ع) اراک از طرف بانک پاسارگاد

500 جلد کتاب و 12 عدد صندلی آموزشی از طرف مدیریت بانک پاسارگاد به کتابخانه عمومی حضرت امام حسین (ع) شهر اراک اهدا شد.

با حضور عمران گرگین، سرپرست بانک پاسارگاد استان مرکزی تعداد 500 جلد کتاب و 12 عدد صندلی آموزشی از طرف دکتر مجید قاسمی، مدیر عامل بانک پاسارگاد به کتابخانه عمومی امام حسین (ع) اراک اهدا شد.
سرپرست بانک پاسارگاد استان مرکزی با حضور در کتابخانه عمومی امام حسین (ع) اراک و بازدید از بخش های مختلف کتابخانه گفت: بانک پاسارگاد در زمینه انجام مسئولیت های اجتماعی بسیار فعال است و در زمینه احداث مدرسه در مناطق محروم حمایت از اقشار آسب پذیر، معلولان و نیازمندان اقدامات گسترده ای داشته و خوشبختانه مسئول کتابخانه عمومی امام حسین اراک نیز با اطلاع از فعالیتهای گسترده اجتماعی بانک، نسبت به جذب بخشی از نیازهای کتابخانه از این طریق اقدام نموده است.
سعید صحتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اراک ضمن تشکر از مدیر عامل  و سرپرست بانک پاسارگاد با اشاره به کمبود منابع مالی در کتابخانه های شهرستان اراک خواستار همیاری و مشارکت بانک ها در جهت توسعه، بهبود و ارتقاء وضعیت کتابخانه های عمومی شد.
اعظم نوری، مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) اراک نیز گفت: با توجه به کمبود منابع به روز و جدید کودک و نوجوان و همجواری مجتمع مسکونی بهزیستی با کتابخانه، نیاز به کتابهایی ویژه اعضای کودک بود که با مکاتبه و پیگیری از بانک پاسارگاد، بخشی از این نیازها تامین شد.

عناوین کتابهای اهدا شده بر اساس نیاز مراجعان کتابخانه شامل کتابهای کودک و نوجوان، ادبیات، داستان و تاریخ بوده و ارزش کتابها و صندلی های اهدایی حدود 150 میلیون ریال می باشد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ