فهرست

اخبار شهرستان‌ها

ویژه برنامه «روستای من» در کتابخانه های عمومی شازند برگزار شد

به همت کتابخانه های روستایی شهرستان شازند، ویژه برنامه «روستای من» به صورت مجازی برگزار شد.

به مناسبت روز روستا و عشایر و به همت کتابخانه های روستایی شهرستان شازند، ویژه برنامه «روستای من» به صورت مجازی برگزار شد.
این برنامه به همت زهرا رجبی، رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شازند و با مشارکت کتابخانه عمومی شهدای روستای حصارو فر، کتابخانه عمومی شهدای روستای مالمیر و کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) روستای قدمگاه برگزار شد.
در این برنامه ماهان احمدی، عضو کتابخانه شهدای حصاروفر به مدیحه سرایی پرداخت و اشعاری در وصف پیامبر اکرم(ص) و امام رضا(ع) خواند. در ادامه شهناز معافی، عضو کتابخانه به معرفی روستای حصاروفر پرداخت و درمورد آداب و رسوم، غذاهای محلی، سرگرمی های زنان روستا و تفرجگاه های طبیعی  روستای حصارفر مطالبی را بیان کرد.
نجمه جعفری، عضو کتابخانه شهدای مالمیر نیز به معرفی روستای مالمیر و آداب و رسوم و امکانات تفریحی  و وجه تسمیه روستا پرداخت.
جعفری در ادامه به معرفی کتاب «با قبیله آفتاب» نوشته خداداد نورایی، نویسنده بومی این روستا و خوانش یکی از اشعار این کتاب به زبان محلی  پرداخت.
در ادامه زهرا مصطفوی، عضو کتابخانه امام خمینی(ره) قدمگاه، به معرفی روستای قدمگاه و علت نامگذاری این روستا پرداخت و در ادامه کتاب «مهاجر بهشت» نوشته مهدی خدامیان آرانی را معرفی کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ