فهرست

اخبار شهرستان‌ها

جمع خوانی کتاب «عصرهای کریسکان» در کتابخانه اشراق دلیجان

به مناسبت هفته دفاع مقدس، کتاب «عصرهای کریسکان» در کتابخانه اشراق شهر دلیجان معرفی و جمع خوانی شد.

به همت کتابداران کتابخانه عمومی اشراق و به مناسبت بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، برنامه جمع خوانی کتاب «عصرهای کریسکان» خاطرات امیر سعید زاده، نوشته کیانوش گلزار راغب با همکاری پایگاه بسیج خواهران در کتابخانه اشراق شهر دلیجان برگزار شد.
ارئه دهندگان: خانم ها سامری، رفیعی، ابراهیمی، علیمرادی، جلالی

همچنین در حین اجرای برنامه متن تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «عصرهای کریسکان» توسط خانم رحیمی از اعضاء کتابخانه اشراق خطاطی شد.
متن تقریظ رهبر معظم انقلاب :
 بسم الله الرّحمن الرّحیم
بسیار جذّاب تهیّه شده است؛ هم خود سرگذشت این جوان آزاده‌ی کُرد جذّاب است و هم نوع نگارش صریح و کوتاه و بی‌حاشیه‌ی کتاب. با اینکه نیروهای مبارز کُردِ طرف‌دار جمهوری اسلامی را از نزدیک دیده و شناخته‌ام، آنچه از فداکاری‌های آنان در این کتاب آمده، برایم کاملاً جدید و اعجاب‌آور است. نقش مادر و همسر هم حقّاً برجسته است. دلاوری و شجاعتِ راوی و خانواده‌اش ممتاز است و نیز برخی عناصر دیگر کُردی که از آنان نام برده شده است. در کنار این درخشندگی‌ها، رفتار قساوت‌آمیز و شریرانه‌ی کسان دیگری که بدروغ از زبان مردم شریف کُرد سخن میگفتند نیز بخوبی تشریح شده است. کتاب جامعی است؛ تاریخ، شرح حال، شناخت قوم کُرد، شناخت حوادث تلخ و شیرین منطقه‌ی کردی در اوایل انقلاب ...
در آذر ۹۹ مطالعه شد.

مشاهده برنامه از طریق لینک :
www.instagram.com/tv/CUPJOQjK8uz/?utm_medium=copy_link
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ