فهرست

اخبار شهرستان‌ها

نشست کتاب‌خوان خبرنگاران شهرستان دلیجان برگزار شد

همزمان با روز خبرنگار، نشست کتاب‌خوان با حضور جمعی از خبرنگاران شهرستان دلیجان برگزار شد.

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه در حوزه کتاب و ترویج کتابخوانی تجلیل شد .
در این مراسم که با حضور محمدرضا یوسفی، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، حمید صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان، حمیدرضا یوسفی و علی صفری از اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان و محمد جلالی عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد، از خبرنگاران و فعالین رسانه در حوزه کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی با اهدا لوح و هدیه، تجلیل و تقدیر شد.
در ابتدای این مراسم که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام کتابخانه پخش می شد، محمدرضا یوسفی در سخنانی ضمن‌ تبریک روز خبرنگار و توصیه به ترویج فرهنگ کتابخوانی، از حسن سلیقه مدیریت کتابخانه ها در انتخاب محل مراسم تقدیر و تشکر کرد.
فهیمه لطفعلی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان نیز در سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر و تشکر از اهالی رسانه برای انعکاس و پوشش خبری اخبار و رویدادهای مربوط به کتاب و کتابخانه ها و کمک به ترویج فرهنگ کتابخوانی، خواستار تعامل بیشتر و موثرتر خبرنگاران شهرستان با کتابخانه های عمومی شد.

در ادامه مراسم، نشست کتاب‌خوان با مشارکت خبرنگاران برگزار و کتابهای ذیل به اشتراک گذاشته شد:
داستانها و زبانزدهای دلیجانی، به قلم حسین صفری، ارائه توسط حمیدرضا زاهدی
فتح خون، به قلم سید مرتضی آوینی، ارائه توسط سید مجتبی جلالی
معراج السعاده، نوشته ملااحمد نرقی، ارائه توسط هادی عابدی
پله های آسمان: زندگینامه داستانی شهدای استان مرکزی، به قلم جمعی از نویسندگان، ارائه توسط علی ظهیری
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ