فهرست

اخبار برگزيده

حمایت استانداری مرکزی از یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با هدف برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی، با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار دیدار و گفتگو کرد.

در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به اقدامات انجام شده در دوره های قبلی این جشنواره اشاره کرد و گفت: گام برداشتن برای برگزاری جشنواره رضوی توفیق الهی است و در سال جاری نیز تلاش بر این است تا مشارکت حداکثری را در بخش سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و مسئولان در سطح استان و شهرستان ها داشته باشیم.
بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: جشنواره ملی کتابخوانی رضوی بزرگ ترین مسابقه کتابخوانی در سطح کشور است و باید از ظرفیت‌های تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در این زمینه استفاده شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: به منظور جلب مشارکت حداکثری سازمان‌ها می توان پس از پایان جشنواره و ارسال گزارش از میزان مشارکت دستگاه‌های اجرایی، از دستگاه های برتر در جلسه شورای اداری استان تقدیر کرد.
وی بر لزوم همکاری صدا و سیمای استان نسبت به تبلیغات جشنواره و پخش تیزر و زیرنویس جشنواره به صورت مستمر تا پایان جشنواره تاکید کرد و گفت: از مسئولان، مردم و کتابداران درخواست داریم تا در برگزاری باشکوه یازدهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تلاش کنند.
در این جلسه مقرر شد اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان به صورت ویژه و با حضور مسئولان ادارات و دستگاه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی استان با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شود.
عكس های مرتبط :