فهرست

با هدف بررسی وضعیت پروژه؛

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از پروژه کتابخانه مرکزی اراک

علی اکبر کریمی، نماینده مجلس شورای اسلامی از پروژه کتابخانه مرکزی شهر اراک بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت عمرانی آن قرار گرفت.

گزارش تصویری این بازدید را اینجا مشاهده کنید.

به گزارش روبط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، علی اکبر کریمی، نماینده مردم شهرستان‌های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به همراه علی گودرزی زاده، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از پروژه کتابخانه مرکزی شهر اراک بازدید کرد.

کریمی در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی استان مرکزی است و می‌تواند به یک مجتمع بزرگ فرهنگی تبدیل شود که خدمات متعدد فرهنگی را به مراجعین ارایه دهد.

وی افزود: تاکنون حدود ۳۰۰ میلیارد ریال از اعتبار حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریالی سفر ریاست محترم جمهور برای این پروژه پرداخت شده و مابقی نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این پروژه با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که امیدواریم در سالجاری به سرانجام برسد؛ با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با مجموعه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، آمادگی لازم جهت تجهیز و تامین کتاب، جذب نیرو و خرید تجهیزات این مجموعه هم پیش‌بینی شده که به محض تکمیل ساختمان و فضای فیزیکی پروژه، تجهیز و بهره‌برداری از آن در اسرع وقت انجام خواهد شد.
عكس های مرتبط :