فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

رونمایی از کتاب «پنج نمایشنامه دانش آموزی» در شهر دلیجان

آیین رونمایی از کتاب «پنج نمایشنامه دانش آموزی» در سالن اجتماعات کانون شهید رجایی شهر دلیجان برگزار شد

آیین رونمایی از «پنج نمایشنامه دانش آموزی: ویژه مقاطع مختلف تحصیلی»  نوشته سید مرتضی هاشمی با حضور معصومه انصاری، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان؛ نصرتی، رییس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان، مهدی دلاوری، رئیس آموزش و پرورش دلیجان؛ مهدی بیکی رئیس شورای اسلامی شهر؛ حمید صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد جلالی، عضو انجمن کتابخانه ها و رئیس انجمن خیرین در سالن اجتماعات کانون شهید رجایی شهر دلیجان برگزار شد.
در این برنامه که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان برگزار شد، فهیمه لطفعلی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن ارائه گزارش اجمالی از روند فعالیتهای مشترک کتابخانه های عمومی و مدارس موضوع کتابخوانی را به عنوان یک از اصول و شیوه های تربیت اسلامی عنوان نمود.
در ادامه مرتضی هاشمی، نویسنده کتاب به بیان نکاتی در خصوص کاربرد و اهمیت اجرای نمایش نامه خوانی در سطح مدارس توسط مربیان پرورشی به منظور تقویت اعتماد به نفس و شکوفا شدن و هدایت  استعدادها در مسیر صحیح پرداخت.
 در پایان نیز با حضور مسئولین آیین رونمایی انجام و از نویسنده کتاب با  اهدای تندیس و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.
همچنین از مهدی دلاوری رئیس اداره آموزش و پرورش و محسن رفیعی معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش توسط اداره کتابخانه های عمومی به پاس همکاری و تعامل شایسته با کتابخانه ها با اهدای هدیه تقدیر شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ