فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

جلسه انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان خنداب برگزار شد

چهل و نهمین جلسه انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان خنداب با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد

چهل و نهمین جلسه انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان خنداب با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، معاون فرماندار و اعضای انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مددی، معاون فرماندار خنداب در این جلسه گفت: كتاب وسیله ای است برای آگاهی بخشی و دانش افزایی و كسب كمال جهت رشد هرچه بیشتر فرد و جامعه كه در دنیای عصر اطلاعات و انفجار دانش، نیازمند بسط و گسترش هرچه بیشتر مقوله كتاب در شهرستان خنداب باید باشیم.
مددی افزود: این امر مهم نیازمند تعامل و یاری دستگاه های مختلف جهت ترویج فرهنگ كتابخوانی در سطح شهرستان خنداب مخصوصا در روستاهای دارای استاندارد جمیعتی جهت ساخت و راه اندازی كتابخانه است. 
وی در ادامه بر مكان یابی مناسب در روستاهای بخش مركزی شهرستان خنداب جهت ساخت و راه اندازی كتابخانه تاكید کرد.
در ادامه مدیر كل كتابخانه های عمومی استان مرکزی كتابخانه را یك فضا با كاركرد اجتماعی و فرهنگی معرفی نمود و گفت: کتابخانه می تواند در تمامی بخش های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه باعث پیشرفت گردد.
ثامنی گفت: با توجه به فراگیری ویروس کرونا، تجهیزات مورد نیاز جهت فعالیت كتابخانه های عمومی در فضای مجازی خریداری شده و كتابداران می توانند با استفاده از این فضا به ترویج كتابخوانی بپردازند.
 وی درادامه قول مساعد جهت تجهیز و راه اندازی كتابخانه عمومی روستای آقداش را داد و گفت: در صورت در اختیار دادن فضای مناسب از سوی بخشداران مركزی و آموزش و پرورش اقدام به راه اندازی كتابخانه عمومی خواهیم کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ