اخبار شهرستان‌ها
1399/10/16 سه‌شنبه
جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند برگزار شد
چهارمین جلسه انجمن كتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند در سال 99 در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
چهارمین  جلسه انجمن كتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند در سال 99 به ریاست حسین رجبی، فرماندار شازند و با حضور مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه محسن ساریخانی، رئیس اداره كتابخانه های عمومی شهرستان شازند به ارائه گزارشی از عملكرد كتابخانه های عمومی و بررسی مصوبات جلسه قبل انجمن پرداخت.
در ادامه فرماندار شازند ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از اداره كل كتابخانه های عمومی به خاطر گسترش فرهنگ كتاب و كتابخوانی در سطح استان قدردانی کرد و از نصب المان میدان كتاب توسط شهرداری‌های شهرستان خبر داد.
مدیركل كتابخانه های عمومی استان مرکزی نیز از همراهی اعضای انجمن و شهرداری های شهرستان شازند در پرداخت به موقع سهم نیم درصد تقدیر كرد و گفت: كتابخانه های عمومی نماد آگاهی و اطلاع رسانی بیطرفانه هستند و به تمام اقشار جامعه در بیشتر ساعات شبانه روز خدمات كتابخانه ای ارائه می دهند.
ثامنی گفت: با توجه به شرایط جامعه در دوران كرونا، نیازمند همراهی بیشتر برای حفظ ارتباط مردم با كتابخانه های عمومی هستیم.
در انتهای جلسه نیز با اهدای لوح تقدیر از سعید طالبی، بخشدار زالیان در راستای بهسازی محوطه كتابخانه شهدای حصار فر تقدیر به عمل آمد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.