برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی استان مرکزی معرفی شدند آئین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان مرکزی با تقدیر از نفرات برگزیده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان مرکزی ۱۵ نفر به عنوان منتخب ‏و ۲۴ نفر شایسته تقدیر معرفی شدند که با اهدای لوح و تندیس، از برگزیدگان جشنواره تقدیر شد.





نام و نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

سطح برگزیدگان

نوع برگزیده

نرگس علایی

اراک

امیرالمومنین(ع) اراک

نوجوان

شایسته تقدیر

مانیا بالانژاد

اراک

ابراهیم دهگان

پویش اینترنتی

استانی

شایسته تقدیر

سمانه السادات ابطحی

اراک

شهدای خیرآباد

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

عباس مختاری

آشتیان

امام خمینی(ره) گرکان

بزرگسال

شایسته تقدیر

حانیه قریب

آشتیان

امام خمینی(ره) گرکان

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

کیانا مقصودی

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نوجوان

شایسته تقدیر

زینب طیبی شالی

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نوجوان

شایسته تقدیر

مبینا مومنی

خمین

صاحب الزمان رباط مراد

نوجوان

شایسته تقدیر

کبریا سربندی

خمین

شهید بهشتی خمین

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

فاطمه هاشمی

خنداب

معراج خنداب

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

طاهره نصری

خنداب

معراج خنداب

بزرگسال

شایسته تقدیر

زهرا فیاضی

دلیجان

علامه عبدالهادی دلیجانی

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

زهرا نوابی

دلیجان

اشراق دلیجان

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

معصومه ساعدی

زرندیه

شهدای پرندک

بزرگسال

شایسته تقدیر

محدثه دلیریان

زرندیه

حضرت باقرالعلوم(ع) خشکرود

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

گلسا حقانی

ساوه

شهید هاشمی نژاد ساوه

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

زهرا فاطمی

شازند

امیر المومنین(ع) آستانه

نوجوان

شایسته تقدیر

محمد کاووسی

شازند

شهدای حصارفر

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

فاطمه فراهانی

فراهان

ولایت فرمهین

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

عباس قاسم آبادی

فراهان

ولایت فرمهین

نوجوان

شایسته تقدیر

مریم اتابکی

کمیجان

شادروان رضا محمودی میلاجرد

نوجوان

شایسته تقدیر

فاطمه ایزدی

کمیجان

فخرالدین عراقی کمیجان

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

سجاد احمدی

محلات

علامه طباطبایی محلات

نوجوان

شایسته تقدیر

دینا اسفندیاری فرد

محلات

آیت الله مقدسی محلات

نقاشی مکتوب کودک

شایسته تقدیر

حسین معصومی نیا

آشتیان

عباس اقبال آشتیانی آشتیان

خانوادگی استانی بزرگسال۵  نفره

اصلی

ولی اله حمیدی

دلیجان

فاضلین نراقی نراق

خانوادگی مکتوب چهار نفره استانی

اصلی

مینا کرمی

اراک

ابراهیم دهگان

خانوادگی مکتوب سه نفره استانی

اصلی

حامد شفیع

اراک

شهید زراستوند

خانوادگی استانی بزرگسال۲  نفره

اصلی

مانیا بالانژاد

اراک

ابراهیم دهگان

پویش اینترنتی

استانی

اصلی

جلیل محمدی

اراک

ابراهیم دهگان

بزرگسال مکتوب استانی

اصلی

ریحانه کبورانی

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نقاشی مکتوب استانی

اصلی

دانیال فدایی

خمین

سرداران شهید خمین

نقاشی اینترنتی استانی

اصلی

امیرعلی مهدوی

دلیجان

اشراق دلیجان

نوجوان مکتوب استانی

اصلی

امیرحسین فیاضی

دلیجان

علامه سیدعبدالهادی حسینی دلیجانی

نقاشی مکتوب استانی

اصلی

فاطمه حیدری

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نقاشی مکتوب استانی

اصلی

سمیرا فدایی

دلیجان

فاضلین نراقی نراق

بزرگسال مکتوب

اصلی

حسین اوتادی

ساوه

ولی عصر(عج) ساوه

بزرگسال  استانی اینترنتی

اصلی

حسین محمدی

شازند

حضرت زهرا(س) مهاجران

نوجوان  استانی اینترنتی

اصلی

یاسمین نبئی

شازند

شهید مطهری مهاجران

نقاشی مکتوب استانی

اصلی












 
تعداد بازديد اين صفحه: 433