معرفی کتابهای جشنواره رضوی در نشست کتاب‌خوان کتابخانه علامه عسگری ساوه نشست کتاب‌خوان با معرفی چهار اثر جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه علامه عسگری ساوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی،  همزمان با انتشار فراخوان هشتمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی و معرفی منابع این جشنواره، نشست کتاب‌خوان با معرفی چهار اثر این جشنواره در کتابخانه عمومی علامه عسگری شهر ساوه برگزار گردید.
در این نشست کتاب «کاش تو را می دیدم» ویژه رده سنی 11 تا 17 سال نوشته مژگان شیخی توسط فاطمه قره شیخلو، کتاب «مسافرهشتم» نوشته مژگان شیخی توسط صنم علیمرادی، کتاب «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی رده سنی 4 تا 9 سال توسط کوثر حسینی و کتاب «مژده گل» نوشته محمود پوروهاب توسط محیا رضایی معرفی و فرازهایی از آن برای شناخت بیشتر مخاطبان قرائت شد.
برای هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی 7عنوان کتاب به عنوان منابع معرفی شده است و سی و یکم تیرماه آخرین مهلت شرکت در این جشنواره و ارسال پاسخنامه ها اعلام شده است.
هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی هفت اثر با موضوع سیره امام رضا (ع) و در رده های سنی "کودک"، "نوجوان"، "جوان و بزرگسال" و نیز بخش "خانوادگی" برگزار می شود.
در جشنواره امسال 313 نفر برگزیده کشوری و هشت برگزیده بخش خانوادگی انتخاب و جوائزی ارزنده ای به آنان تعلق می گیرد.


منبع: ساوه
 [PageVisit]