با تقدیر از نفرات برتر؛ آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه ولایت برگزار شد مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی با دعوت از برگزیدگان جشنواره در کتابخانه ولایت فرمهین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با دعوت از برگزیدگان جشنواره به همراه خانواده هایشان در کتابخانه عمومی ولایت فرمهین برگزار و با اهدای جوایز و لوح سپاس توسط مادران از برگزیدگان جشنواره تقدیر شد.
سخنرانی در خصوص اهمیت و هدف جشنواره کتابخوانی رضوی و تشویق و ترغیب هر چه بیشتر کودکان و والدینشان به استفاده و حضور بیشتر در کتابخانه و قرار دادن مطالعه در برنامه های روزانه خود توسط محمدسردارپور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فراهان، معرفی کتاب «بانوی ملکوت» نوشته آیت الله علی کریمی جهرمی از سری کتاب‌های جشنواره توسط ربابه تلخابی کتابدار کتابخانه ولایت و اجرای برنامه قصه گویی توسط کیانا قهقایی از اعضای کتابخانه از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.
همچنین ضمن برگزاری آیین اختتامیه، از شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی غدیرخم تقدیر به عمل آمد و به برگزیدگان مسابقه جوایزی اهدا شد.منبع: فراهان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 670