با حضور سرپرست اداره کل و اعضای کمیته؛ جلسه برنامه ریزی اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان مرکزی روز 18 مردادماه با حضور جمعی از مسئولین استانی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره در اراک برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، جلسه کمیته برنامه ریزی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان مرکزی با حضور علی اکبر احمدی سرپرست اداره کل و اعضای این کمیته برگزار شد.
علی اکبر احمدی در این جلسه گفت: مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان مرکزی ساعت 10 الی 12 روز چهارشنبه هجدهم مردادماه با حضور جمعی از مسئولین استانی و تقدیر از برگزیدگان استانی این جشنواره، در سالن اجتماعات کانون امام خمینی(ره) اراک برگزار می‌شود.
احمدی افزود: در این مراسم مسئولین استانی، فعالان فرهنگی، علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی، جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان و همچنین برگزیدگان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی حضور خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: تقدیر از برگزیدگان استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، دستگاه‌ها و سازمان‌های مشارکت کننده، کتابداران فعال و اعضای کمیته برگزاری این جشنواره بخش دیگری از این مراسم اختتامیه خواهد بود.

در ادامه نیز پیرامون نحوه برگزاری مراسم اختتامیه بحث و تبادل نظر شد و اعضای کمیته نظرات خود را جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم اعلام کردند.
گفتنی است بیش از 10 هزار و 500 نفر از مردم استان مرکزی در بخش‌های مختلف هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
منبع: روابط عمومی
 [PageVisit]