به مناسبت ماه مبارک رمضان؛ جشن روزه اولی‌ها در کتابخانه علامه طباطبایی شهر محلات برگزار شد به مناسبت ماه مبارک رمضان، جشن روزه اولی‌ها و مسابقه نقاشی جشنواره رضوی در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی شهر محلات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جشن روزه اولی‌ها با حضور دانش آموزان پایه سوم دبستان شاهد فاطمیه شهر محلات در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی برگزار شد.
این برنامه با هدف آشنایی کودکان با کتابخانه و آمادگی ذهنی و روحی کودکان برای ورود به ماه مبارک رمضان اجرا شد که در این مراسم پس از قرائت قرآن توسط یکی از دانش‌آموزان، نحوه عضویت و فعالیت‌های بخش کودک جهت تشویق به حضور دانش‌آموزان در محیط کتابخانه معرفی شد.
در این مراسم روزه اولی‌ها با آداب و احکام روزه نیز آشنا شدند و قصه‌ای در ارتباط با روزه‌داری توسط فاطمه خسروی کتابدار کتابخانه علامه طباطبایی برای کودکان خوانده شد.
همچنین به منظور آشنایی دانش‌آموزان با چگونگی شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، توضیحاتی پیرامون این مسابقه ارائه شد. در ادامه نیز داستان صیاد آهو از کتاب ۱۰ قصه از امام رضا(ع) برای کودکان جمع خوانی شد و در پایان دانش‌آموزان نقاشی‌های مرتبط با این داستان را رسم کردند.منبع: محلات
 
تعداد بازديد اين صفحه: 865