بررسی چالش‌های کتاب و کتابخوانی نسل امروز در تلویزیون شبکه پنج سیما جمعه ۱۴ تیرماه با برنامه «نسل امروز» میزبان رحیم مخدومی، مهدی رمضانی و علیرضا مختارپور با موضوع آسیب‌شناسی مسائل کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برنامه تلویزیونی نسل امروز جمعه ۱۴ تیرماه به آسیب شناسی کتاب و کتابخوانی می پردازد.

رحیم مخدومی نویسنده و پژوهشگر، مهدی رمضانی معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روز جمعه ۱۴ تیرماه مهمان این هفته برنامه تلویزیونی «نسل امروز» هستند. این برنامه از ساعت ۱۰:۲۰ از شبکه ۵ سیما با عنوان «کتاب می خوانیم؟» پخش خواهد شد و نگاهی آسیب شناسانه به مسائل کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز خواهد داشت.

گفتنی است برنامه تلویزیونی نسل امروز، جمعه‌ها ساعت ١٠:٢٠ از شبکه ٥ سیما پخش خواهد شد، همچنین بازپخش این برنامه نیز ساعت ۰:۴۰ بامداد دوشنبه به روی آنتن می‌رود. تهیه کننده برنامه نسل امروز مریم فیروزی و اجرا و سردبیری آن نیز بر عهده امیرابراهیم رسولی است.

 [PageVisit]