با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی؛ رونمایی از کتاب «خانواده موفق» در کتابخانه حضرت ولیعصر(عج) ساوه مراسم نقد و رونمایی کتاب «خانواده موفق» در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی،  مراسم نقد و رونمایی کتاب «خانواده موفق» نوشته سعید زمانی و ابراهیم حسنی فرد در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور محمدرضا منصوری، نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر ساوه، اساتید دانشگاه و اعضای کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد، سیده بهجت پرپوچی، کارشناس ارشد روانشناسی به عنوان منتقد کتاب گفت: «خانواده موفق» در دو جلد منتشر شده که جلد اول از عناوین آشنایی با مفاهیم ازدواج، زمان ازدواج، مشکلات و موانع ازدواج، افرادی که برای ازدواج مناسب نیستند، معیارهای انتخاب همسر و راه های گزینش همسر تشکیل شده است.
پرپوچی افزود: فصل دوم نیز شامل فصل‌های دوران نامزدی، نکات کلیدی بعد از ازدواج، رازهایی که مردان در مورد زنان باید بدانند و بالعکس، وجوهی از اختلافات های زناشویی، روانشناسی رابطه زناشویی، نکات کلیدی زوج های شاد و موفق می باشد که موضوعات جلد دوم کتاب بر مدیریت زندگی و شناخت طرفین زوجین از همدیگر و در نهایت فراهم آوردن محیط شاداب برای خانواده ها تاکید دارد.  
در ادامه نیز سعید زمانی، نویسنده کتاب «خانواده موفق» گفت: به یاری خداوند توانستیم با شناسایی مشکلات خانواده ها و جوانان، سهم کوچکی در بهتر شناساندن مسیر ازدواج و کاهش اختلافات خانوادگی و طلاق داشته باشیم.
زمانی افزود: مسئله طلاق یکی از مشکلات اصلی امروز جامعه است و پس از سال‌ها برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های آموزشی، درصدد آن برآمدیم تا آموخته های خود را در قالب کتاب به چاپ برسانیم.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با انتشار این کتاب و مطالعه توسط شهروندان، بخشی از آسیب‌های اجتماعی که خانواده‌ها درگیر آن هستند، کاهش یابد.

منبع: ساوه
 [PageVisit]