با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ نقد و رونمایی از کتاب «قادر متعال» در کتابخانه شهید زراستوند اراک با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مراسم نقد و رونمایی از کتاب «قادر متعال» در کتابخانه شهید زراستوند شهر اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی؛ حمید جعفری، نویسنده اثر و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، مراسم نقد و رونمایی از «کتاب قادر متعال» در کتابخانه عمومی شهید محمد زراستوند شهر اراک برگزار شد.
حمید جعفری، نویسنده کتاب «قادر متعال» نیز در این نشست گفت: نگارش کتاب حدود 3 سال به طول انجامید و بسیار خرسند هستم که کتاب تالیفی بنده در کتابخانه مزین به نام شهید زراستوند رونمایی می شود.
جعفری افزود: این کتاب در قالب داستانی با زمینه فلسفی و موضوع خداشناسی نگارش شده است و نام قادر متعال برگرفته از مضمون اثر می باشد که در تمام کتاب منعکس شده است.
طاهره محمدی، منتقد کتاب نیز در ادامه نشست پیرامون اصول نقد نکاتی را ارائه کرد و گفت: نقد به معنای این نیست که فقط نقاط ضعف یک اثر مطرح شود، بلکه بیان نقاط قوت یک کتاب هم قسمتی از نقد می باشد.
محمدی افزود: اگر فقط نقاط ضعف کتاب بیان باشد، عنوان تخریب بر آن حمل می شود که از فرهنگ غنی اسلامی به دور است.
وی در پایان افزود: در ماندگاری یک اثر دو عامل محتوا و قالب بسیار مهم است و اگر این دو گزینه لحاظ شوند، بدون شک کتاب ماندگار خواهد شد.

 [PageVisit]