با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی؛ رونمایی از 2 عنوان کتاب در شهرستان دلیجان همزمان با ایام الله دهه فجر، از کتاب‌های «تحفه المصائب» و «مداومت بر اعمال» در شهرستان دلیجان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی؛ سیامک سلیمانی، فرماندار دلیجان و جمعی از مسئولین شهرستان، از کتاب‌های «تحفه المصائب» و «مداومت بر اعمال» نوشته محمدرضا شریفی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی فاضلین نراقی شهرستان دلیجان رونمایی شد.

گزارش تصویری این مراسم را اینجا مشاهده کنید.

در این مراسم حجت الاسلام دانشی نکاتی پیرامون این دو عنوان کتاب ارایه کرد و از زحمات این نویسنده بومی تقدیر و تشکر نمود.
محمدرضا شریفی، نویسنده کتاب «تحفه المصائب»  نیز در این مراسم گفت: این کتاب، تاريخ نگاري ماجراي قيام عاشورايي امام حسين (ع) است و بر پايه مصيبت نگاري، با هدف بيان مظلوميت اهل بيت(ع) نوشته شده است.
گفتنی است کتاب «تحفه المصائب» در قطع وزیری توسط نشر آفاق غدیر منتشر شده و به همت محمدرضا شریفی تصحیح و به اهتمام سید ابوالفضل مفتی الشیعه جمع آوری شده است.
 
در ادامه مراسم شعرای انقلابی شهر نراق و شهرستان دلیجان به قرائت اشعار خود  در دومین کنگره شعر و دلنوشته 380 شهید شهرستان دلیجان پرداختند و از برگزیدگان این کنگره و همچنین برگزیدگان مرحله شهرستانی جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین استانی تقدیر به عمل آمد.

منبع: دلیجان
 [PageVisit]