فعالیت های کتابخانه اشراق دلیجان در هفته دوم تیر همزمان با هفته دوم تیر ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد.

*
1
کارگاه آموزشی آشنایی با دیابت در کتابخانه اشراق دلیجان
با همکاری انجمن دیابت شهرستان دلیجان و با حضور جمعی از دختران نوجوان، کارگاه آموزشی آشنایی با بیماری دیابت در  کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد.
در این برنامه مریم خمیسی، کارشناس انجمن دیابت مطالبی پیرامون این بیماری، انواع آن و ارتباط دیابت با استرس و افت قند خون را بیان کرد و روش‌هایی پیشگیرانه برای جلوگیری از افت قند خون در آزمون کنکور سراسری را به شرکت کنندگان آموزش داد.

*
2
ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی در جمع گردشگران شهرستان دلیجان
کتابداران شهرستان دلیجان با حضور در مجتمع تفریحی گردشگری غار چال نخجیر شهر نراق، به تبلیغ و توزیع فراخوان نهمین  جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.
*
3

کارگاه آسیب شناسی اجتماعی در کتابخانه اشراق دلیجان
با همکاری بهزیستی شهرستان دلیجان، کارگاه آسیب شناسی با محوریت اعتیاد به مواد مخدر در کتابخانه عمومی اشراق برگزار شد. در این کارگاه که با حضور جمعی از اعضای جوان و نوجوان برگزار شد، مطالبی درباره اعتیاد، انواع مواد مخدر و آگاهی بخشی جوانان مطرح شد و جلسه با پرسش و پاسخ بین مخاطبین و کارشناسان به پایان رسید.

*
4
مشارکت بسیجیان شهر دلیجان در جشنواره کتابخوانی رضوی
به همت کتابخانه عمومی اشراق، جمعی از اعضای حلقه صالحین بسیج شهر دلیجان با فراخوان نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و بخش های مختلف جشنواره آشنا شدند.

منبع: دلیجان
 [PageVisit]