فعالیت های کتابخانه اشراق دلیجان در هفته اول تیر همزمان با هفته اول تیر ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد.

*
1
معرفی کتاب ویژه اصناف در شهرستان دلیجان
به همت کتابخانه عمومی اشراق و به مناسبت گرامیداشت روز اصناف، فهیمه لطفعلی و مریم سادات جلالی کتابداران شهرستان دلیجان با حضور در بین اصناف مختلف از جمله آژانس های مسافربری، صنف پوشاک، صنف طلافروشان، صنف گل فروشان و صنف مبل فروشان، به بیان اهمیت مطالعه و کتابخوانی پرداختند و کتابهای مفیدی را در زمینه کسب و کار به فروشندگان و بازاریان معرفی کردند.
در این برنامه کتاب‌هایی همچون «رزق حلال از دیدگاه آیات و روایات» نوشته احمد تشکر، «هر آنچه در مورد کسب کار و تجارت می دانم از مادرم آموختم» نوشته تیم ناکس، «اخلاق در تجارت» نوشته محمد علمی و «رازهای بزرگان کسب و کار» نوشته وحید دهقانی توسط کتابداران دلیجانی معرفی شدند.

*
2
مشارکت مردم روستای راوه دلیجان در جشنواره کتابخوانی رضوی
به همت فهیمه لطفعلی و سیدحمید درخوشی، کتابداران شهرستان دلیجان فراخوان نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای راوه توزیع شد.
روستای راوه یکی از پرجمعیت ترین روستاهای شهرستان دلیجان می باشد و در این برنامه کتابداران دلیجانی ضمن توضیح نحوه شرکت در جشنواره رضوی، با ارائه بروشورها و کتابهای جشنواره، کودکان و نوجوانان و اهالی این روستا را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

*
3
ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای جاسب دلیجان
کتابداران شهرستان دلیجان با حضور در روستای جاسب، ضمن توضیح نحوه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، نحوه بارگزاری پویش های مجازی را به کتابداران کتابخانه عمومی واران آموزش دادند و آمار مشارکت مردم در این روستا و روستاهای اطراف مورد بررسی قرار گرفت.

*
4
ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی در جشنواره گلاب گیری نراق
به همت کتابخانه عمومی اشراق دلیجان، فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حاشیه محل برگزاری جشنواره گلاب گیری نراق توزیع شد. در این برنامه فهیمه لطفعلی و اکرم مهرافر، کتابداران شهرستان دلیجان ضمن توضیح نحوه شرکت در جشنواره رضوی، به ضبط پویش مجازی از کودکان و نوجوانان پرداختند.

منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 59