فریدون عموزاده خلیلی عنوان کرد؛
فریدون عموزاده خلیلی، پژوهشگر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان درباره اجرای پویش «مهربانی در مهر»، گفت: پویایی جامعه با افزایش مشارکت مردمی در حوزه‌های مختلف، اتفاق فرخنده‌ای است؛ به خصوص اگر این پویایی با محوریت «کودک» و «کتاب» صورت بگیرد، مزیت‌های مضاعفی دارد که در این پویش پیش‌بینی شده است.
هدایت‌الله بهبودی عنوان کرد؛
هدیت‌الله بهبودی، نویسنده حوزه فرهنگ و ادبیات مقاومت با دعوت از مردم و اهالی فرهنگ و ادب برای پیوستن به پویش «مهربانی در مهر» گفت: خدمت‌رسانی فرهنگ و اجتماعی که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی در مناطق سیل‌زده انجام می‌شود، هیچ‌گاه از حافظه تاریخی مردم این مناطق پاک نخواهد شد.
مصطفی رحماندوست عنوان کرد؛
مصطفی رحماندوست، برگزیده جشنواره «هدهد سفید» در بخش کتاب‌های غیر داستانی نوجوان، گفت: دریافت جایزه از این جشنواره برای من طعم دیگری دارد، چرا که پشتوانه این جشنواره لبخند بچه ها است.
محمد حسن زاده عنوان کرد؛
محمد حسن زاده، از استادان عرصه کتابداری، درباره برگزاری نخستین جشنواره «هدهد سفید» گفت: این جشنواره در واقع رخدادی برای توسعه ارتباط بین نویسندگان و خوانندگان از طریق کتابخانه ها است.
فاطمه فلاح زاده، داور ۸ ساله جشنواره نشان هدهد سفید:
فاطمه فلاح زاده، عضو ۸ ساله کتابخانه عمومی حاج شیخ محمد جواد نجفی ابرکوه کتاب «گاو طلایی» را اثر مورد علاقه خود در جشنواره هدهد سفید دانست و گفت: یکی از خوشحالی های بزرگ امروز من دیدار با نویسندگانی بود که کتاب هایشان را دوست دارم.
علی باباجانی عنوان کرد؛
علی باباجانی، برگزیده نخستین جشنواره «هدهد سفید» در بخش کتاب‌های غیرداستانی کودک، گفت: داوری این جشنواره به‌دور از هرگونه حرف و حدیث بود و جایزه آن واقعاً به دل نویسندگان برگزیده نشست.
علی کاشفی خوانساری:
علی کاشفی خوانساری، نویسنده حوزه کودک و نوجوان در حاشیه اختتامیه جشنواره هدهد سفید، برگزاری این جشنواره را پدیده ای بی سابقه در حوزه ادبیات کودک و نوجوان ایران دانست.
فرهاد حسن زاده:
فرهاد حسن زاده، نویسنده حوزه کودک و نوجوان یکی از راه های ترویج مطالعه را، ایجاد جریان کتابخوانی دانست و گفت: به اعتقاد من راه اندازی جشنواره «هدهد سفید» موجب رونق جریان کتابخوانی در کشور شده است.
همراه با برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نازنین زهرا آقا بیکی، برگزیده ۶ ساله نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش پویش کودک، با اشاره به همراهی پدرش برای شرکت در این جشنواره، گفت: وقتی یکبار برای فیلمبرداری از شعر خواندنم به مشهد آمدم، دعا کردم که ای کاش بازهم به مشهد و حرم امام رضا(ع) بیایم و چون امام رضا(ع) امام مهربانی‌ها است، در این جشنواره برنده شدم و دوباره به مشهد آمدم.
همراه با برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
ملیکا حرمتی برگزیده بخش پویش نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اشاره به نقش خانواده به خصوص مادر خود در آشنایی با کتاب و علافه‌مند شدنش به کتابخوانی، گفت: اصلا برایم جایزه این جشنواره مهم نیست، مهم این است که الان به لطف شرکت در این جشنواره به مشهد آمده‌ام و زیر سایه امام رضا(ع) هستم.
یادداشتی برگرفته از کتاب هدهد سفید؛
در سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» یادداشتی با عنوان «پراکنده‌نویسی درباره رویایی شیرین» منتشر شده است. این یادداشت به خاطرات نویسنده از سال‌های دور باز می‌گردد؛ ایامی که در روستای سید آباد استان خراسان رضوی مدیر کتابخانه روستایشان بوده است.
محمد میرکیانی عنوان کرد؛
محمد میرکیانی، نویسنده حوزه کودک و نوجوان، با دعوت از عموم مردم برای پیوستن به پویش «مهربانی در مهر» گفت: بدون شک تأمین نوشت افزار و نیازهای آموزشی کودکان و دانش‌آموزان سیل زده، به عنوان ابزاری برای تحصیل علم، بخش عمده‌ای از دغدغه‌های خانواده‌های سیل زده را نسبت به آینده فرزندان‌شان برطرف می‌کند.
12345>>>
 
تعداد بازديد اين صفحه: 10070