اخبار کتابخانه های روستایی

1398/11/19 شنبه فعالیت‌های کتابخانه الغدیر راونج در هفته دوم بهمن همزمان با هفته دوم بهمن ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی الغدیر روستای راونج شهرستان دلیجان برگزار شد.

*
1
معرفی و جمع خوانی کتاب «حجت خدا» در کتابخانه الغدیر راونج
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور جمعی از کودکان روستای راونج شهرستان دلیجان، کتاب «حجت خدا: شهید مدافع حرم محسن حججی» در کتابخانه عمومی الغدیر معرفی و جمع خوانی شد.

*
2
کارگاه آموزشی ساخت اوریگامی در کتابخانه الغدیر راونج
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و به همت کتابخانه عمومی الغدیر، کارگاه آموزشی ساخت اوریگامی پرچم ایران با حضور جمعی از کودکان روستای راونج شهرستان دلیجان برگزار شد.

*
3
«دلنوشته و نامه ای به شهدا» در کتابخانه الغدیر روستای راونج
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور اعضای کودک و نوجوان، ویژه برنامه «دلنوشته و نامه ای به شهدا» در کتابخانه الغدیر روستای راونج شهرستان دلیجان برگزار شد.
*
4

تجدید میثاق اعضای کتابخانه الغدیر روستای راونج با شهدا
به مناسبت چهل و یکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسئول کتابخانه الغدیر راونج همراه با اعضای فعال کتابخانه با حضور در گلزار شهدای راونج با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

*
5
دیوارنویسی شعارهای انقلابی در کتابخانه الغدیر روستای راونج
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان روستای راونج شهرستان دلیجان، مسابقه دیوارنویسی شعارهای انقلابی در کتابخانه عمومی الغدیر برگزار شد.

منبع: دلیجان
 [PageVisit]