اخبار کتابخانه های روستایی
فعالیت های کتابخانه امام خمینی(ره) گرکان در هفته دوم اردیبهشت همزمان با هفته دوم اردیبهشت، ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی به همت کتابخانه امام خمینی(ره) گرکان شهرستان آشتیان برگزار شد.

*
1
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از کتابخانه امام خمینی(ره) گرکان
محمد حسینی، نماینده مردم شهرستان های تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی به همراه سعيدرضا جندقيان، معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،  حجت اله کاظمی، مدیر کل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداری مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی از کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) روستای گرکان شهرستان آشتیان بازدید کردند و با مسائل و مشکلات این کتابخانه آشنا شدند.

*
2
جمع خوانی کتاب «امر به معروف و نهی از منکر» در گرکان
به همت کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)، کتاب «امر به معروف و نهی از منکر» نوشته یوسف علیپور با حضور جمعی از بانوان روستای گرکان شهرستان آشتیان جمع خوانی شد.

*
3
قصه گویی از کتاب «من به دیگران احترام می گذارم» در گرکان
با حضور جمعی از کودکان روستای گرکان شهرستان آشتیان، برنامه قصه گویی از کتاب «من به دیگران احترام می گذارم» در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) برگزار شد.

*
4
نشست کتاب‌خوان در کتابخانه امام خمینی(ره) روستای گرکان
با حضور جمعی از بانوان روستای گرکان شهرستان آشتیان، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) برگزار شد.
در این نشست «نماز از دیدگاه قرآن» نوشته صغری جعفری شفق، توسط منصوره قادری؛ «نماز و آیین بندگی در قرآن» نوشته فائزه عسگریان، توسط طاهره همتی؛ «در ناب در صدف حجاب» نوشته احمد محسنی گرکانی، توسط صغری رحیمی؛ «شیوه‌های دعوت به نماز» نوشته سید جواد بهشتی، توسط سمانه حسنی و «حجاب و حقوق زن در ترازوی اندیشه و ایمان» نوشته مهدی طیب، توسط افسانه قریب معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

منبع: آشتیان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 63