اخبار کتابخانه های شهری1398/8/25 شنبه فعالیت‌های کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه در هفته سوم آبان همزمان با هفته سوم آبان ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
1
برگزاری کارگاه آموزشی «خانواده موفق» در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و با حضور شهروندان ساوجی، کارگاه آموزشی «خانواده موفق و خوشبخت» با موضوع با طلاق عاطفی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
2
نشست «باغبانان محبت» در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور جمعی از مادران خانه دار، نشست هفتگی «باغبانان محبت» در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار و به مناسبت هفته وحدت، کتاب «سنن النبی(ص)» نوشته علامه محمدحسین طباطبایی معرفی و جمع خوانی شد.

*
3
کلاس نقاشی در کتابخانه ولیعصر(ع) ساوه برگزار شد
جلسه هفتگی آموزش نقاشی با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان شهر ساوه در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(ع) برگزار شد.

*
4
آموزش خوشنویسی به کودکان در کتابخانه ولیعصر(ع) ساوه
به مناسبت هفته کتاب و با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان شهر ساوه، جلسه آموزش خوشنویسی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(ع) برگزار شد.

*
5
برگزاری نشست مثنوی خوانی در کتابخانه ولیعصر(عج) شهر ساوه
با حضور جمعی از شهروندان شهر ساوه، نشست مثنوی خوانی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار و ابیاتی از اشعار مولانا شرح و تفسیر شد.

*
6
کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه میزبان جلسه حافظ خوانی شد
با حضور جمعی از اعضای فعال، جلسه هفتگی حافظ خوانی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
7
برگزاری جلسه تفسیر نهج البلاغه در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور جمعی از اعضای فعال، جلسه هفتگی ترجمه و تفسیر نهج البلاغه در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار و خطبه هایی از نهج البلاغه شرح و تفسیر شد.

*
8
بازدید دانش آموزان از کتابخانه ولیعصر(عج) شهر ساوه
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان مدرسه دخترانه سحر شهر ساوه از کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر (عج) بازدید کرده و ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف، در برنامه رنگ آمیزی و جمع خوانی کتاب «حضرت محمد(ص)» نوشته محمد تاجیک شرکت کردند.

منبع: ساوه
 [PageVisit]