اخبار کتابخانه های شهری

1398/8/25 شنبه فعالیت‌های کتابخانه شهدای پرندک در هفته سوم آبان همزمان با هفته سوم آبان ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار شد.

*
1
برگزاری مسابقه قصه گویی در کتابخانه شهدای شهر پرندک
به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب، مسابقه قصه گویی با حضور دانش آموزان کلاس پنجم دبستان دخترانه راه نو در کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

*
2
برگزاری جلسه قصه گویی در کتابخانه شهدای پرندک
به مناسبت هفته کتاب و با حضور دانش آموزان کلاس اول دبستان پسرانه بعثت، جلسه قصه گویی از کتاب «فلفل  نبین چه ریزه!» نوشته لین مانسینگر در کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار شد.

*
3
بازدید دانش آموزان از کتابخانه شهدای شهر پرندک
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان دبستان دخترانه راه نو از کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک بازدید کردند و با نحوه عضویت، امانت کتاب، شیوه رده بندی و خدمات فرهنگی کتابخانه آشنا شدند.

*
4
مسابقه نقاشی در کتابخانه شهدای شهر پرندک برگزار شد
به مناسبت هفته کتاب و با حضور دانش آموزان دبستان بعثت، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار شد.

*
5
جمع خوانی کتاب در کتابخانه شهدای شهر پرندک
به مناسبت هفته کتاب، جلسه جمع خوانی کتاب «این پسر چه قدر کتاب می خورد» نوشته الیور جفرز در کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار شد.
زهرا همتی مسئول کتابخانه شهدای پرندک در خصوص این کتاب گفت: «این پسر چه قدر کتاب می خورد» داستان کوتاهی است که براساس بازی زبانی شکل گرفته است و درباره شیوه  درست مطالعه صحبت می کند. این داستان کودکان را تشویق می کند که کتاب‌ها را بدون عجله بخوانند تا هم لذت ببرند و هم بیاموزند.
  

منبع: زرندیه
 [PageVisit]