اخبار کتابخانه های شهری1398/8/25 شنبه فعالیت‌های کتابخانه اشراق دلیجان در هفته سوم آبان همزمان با هفته سوم آبان ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد.

*
1
نمایش نامه خوانی در آموزشگاه شهید آوینی شهر دلیجان
به مناسبت هفته کتاب و به همت مریم سادات جلالی و اکرم مهرافر، کتابداران کتابخانه عمومی اشراق، برنامه نمایش نامه خوانی «کودک باهوش» از کتاب »چهارمی ها» نوشته مسلم  قاسمی در آموزشگاه پسرانه شهید آوینی شهر دلیجان برگزار شد.

*
2
اجرای ویژه برنامه مشاعره در آموزشگاه بهشت دلیجان
به همت کتابخانه عمومی اشراق و با همکاری آموزشگاه دخترانه بهشت ، ویژه برنامه مشاعره با محوریت اشعار فاضل نظری در شهر دلیجان برگزار شد.
در این برنامه دانش آموزان اشعاری از کتاب های «ضد»، «کتاب»، «آن ها» و «اقلیت» را خواندند و همچنین زندگی نامه و آثار فاضل نظری توسط مریم سادات جلالی، کتابدار کتابخانه اشراق برای دانش آموزان معرفی شد.

*
3
مطالعه دسته جمعی بانوان در کتابخانه اشراق شهر دلیجان
به مناسبت هفته کتاب و با همکاری مرکز پیش دبستانی لبخند، مریم سادات جلالی، مسئول کتابخانه عمومی اشراق ضمن بیان اهمیت مطالعه و کتابخوانی و رابطه مستقیم بین مطالعه والدین و فرزندان، از مادران دلیجانی درخواست کرد تا با حضور مداوم در کتابخانه و عضویت خود و کودکانشان، فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را از کودکی در فرزندانشان نهادینه کنند.

*
4
معرفی کتاب در جمع فروشندگان مرکز خرید برلیان شهر دلیجان
به مناسبت هفته کتاب و به همت مریم سادات جلالی و اکرم مهرادفر، کتابداران کتابخانه عمومی اشراق، برنامه معرفی کتاب و خدمات کتابخانه های عمومی در جمع فروشندگان مرکز خرید برلیان شهر دلیجان برگزار شد.
در این برنامه کتابداران ضمن بیان شرایط عضویت، به ارائه مطالبی پیرامون اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی پرداختند و در پایان جمعی از فروشندگان با تکمیل فرم، به عضویت کتابخانه عمومی اشراق در آمدند.

*
5
قصه گویی برای کودکان در کتابخانه اشراق دلیجان
به همت مریم سادات جلالی، مسئول کتابخانه عمومی اشراق و با حضور دانش آموزان آموزشگاه دخترانه ریحانه، برنامه قصه گویی از کتاب «خداحافظ راکون پیر» نوشته کلر ژوبرت در شهر دلیجان برگزار شد.
 

منبع: دلیجان
 [PageVisit]