اخبار کتابخانه های شهری

1398/5/5 شنبه فعالیت های کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه در هفته اول مرداد همزمان با هفته اول مرداد ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی شهدای روستای مالمیر شهرستان شازند برگزار شد.

*
1
برگزاری کلاس نقاشی و مسابقه در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با هدف پرکردن اوقات فراغت اعضاء و آشنایی با خدمات کتابخانه، کلاس نقاشی و مسابقه رنگ آمیزی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
2
آموزش خوشنویسی و خط نستعلیق در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان، کلاس آموزش خوشنویسی و خط نستعلیق در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
3
جلسه حافظ خوانی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه برگزار شد
با حضور جمعی از دوستداران کتابخوانی، جلسه حافظ خوانی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.
در این جلسه غزل شماره 25 با مطلع "شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست" شرح و تفسیر و به مفاهیم ارائه شده در این غزل نظیر بی وفایی دنیا، رسیدن به کمال الهی و ... اشاره شد.

*
4
آموزش ساخت اوریگامی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
جمعی از کودکان و نوجوانان شهر ساوه با حضور در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه، در کارگاه آموزشی ساخت اوریگامی شرکت کردند.

*
5
کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه میزبان جلسه تفسیر نهج البلاغه شد
جلسه هفتگی شرح و تفسیر نهج البلاغه با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.
*
6

نشست «باغبانان محبت» در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور جمعی از بانوان شهر ساوه، نشست هفتگی «باغبانان محبت» در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) برگزار و کتاب «نقره موی مادربزرگ: روابط مادر زن و مادر شوهر در خانواده ایرانی» نوشته احمد پدرام توسط شرکت کنندگان جمع‌خوانی شد.

*
7
برگزاری جلسه مثنوی خوانی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با هدف آشنایی با شاهکارهای ادبیات فارسی، جلسه مثنوی خوانی و بررسی کتاب «مثنوی معنوی» مولانا در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 94