اخبار کتابخانه های شهری1398/5/5 شنبه فعالیت های کتابخانه اشراق دلیجان در هفته اول مرداد همزمان با هفته اول مرداد ماه، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد.

*
1
قصه گویی برای کودکان دلیجانی در بخش کودک کتابخانه اشراق
همزمان با فصل تابستان، برنامه قصه گویی از کتاب «پهلوان پشه» نوشته محمدرضا شمس با حضور جمعی از کودکان در بخش کودک کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان برگزار شد و در ادامه اعضاء در ساخت کاردستی و مسابقه حدس کلمات شرکت کردند.

*
2
قصه گویی برای کودکان در مهدکودک مانیا
اکرم مهرادفر، کتابدار کتابخانه عمومی اشراق شهر دلیجان با حضور در مهدکودک مانیا، به قصه گویی از کتاب «ماجراهای زنبور کوچولو» نوشته نویسنده پروین علی پور برای کودکان پرداخت.
همچنین دو کتاب شعر «این کارا زشته بچه» سروده رودابه حمزه ای و «اتل متل تابستون» سروده غلامحسین مردانیان برای کودکان مهدکودک مانیا شعرخوانی شد.

*
3
ساخت کاردستی با کاغذهای رنگی در کتابخانه اشراق دلیجان
با هدف پرکردن اوقات فراغت کودکان در تابستان و به همت مریم سادات جلالی، مسئول کتابخانه عمومی اشراق، کارگاه ساخت کاردستی با کاغذهای رنگی با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان شهر دلیجان برگزار شد.
در این برنامه کودکان با نوارهایی از کاغذ رنگی، گل های کاغذی درست کردند و با قرار دادن کارهای خود در کنارهم، یک تابلوی زیبا درست کرده و با مفهوم کار گروهی بیشتر آشنا شدند.

منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 93