اخبار کتابخانه های شهریفعالیت های کتابخانه سلمان ساوجی ساوه در هفته دوم اردیبهشت همزمان با هفته دوم اردیبهشت، ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی به همت کتابخانه سلمان ساوجی شهر ساوه برگزار شد.

*
1
ساخت کاردستی توسط کودکان در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
با هدف افزایش قدرت خلاقیت و بالا بردن مهارت استفاده از ابزار در کودکان، برنامه ساخت کاردستی با حضور دانش آموزان پیش دبستانی ستاره سهیل شهر ساوه در بخش کودک کتابخانه عمومی سلمان ساوجی برگزار شد.

*
2
مسابقه رنگ آمیزی در بخش کودک کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
دانش آموزان مدرسه ابتدایی دخترانه سما با حضور در بخش کودک کتابخانه عمومی سلمان ساوجی شهر ساوه در رقابت رنگ آمیزی مناسبت شرکت کردند. در ادامه نیز کتاب «حضرت حجت بن الحسن(عج)» با حضور دانش آموزان معرفی و جمع خوانی شد.

*
3
ساخت کاردستی روز معلم در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
به مناسبت روز معلم، جمعی از کودکان شهر ساوه از بخش کودک کتابخانه عمومی سلمان ساوجی بازدید کردند و در ادامه به ساخت کاردستی پرداختند.

*
4
معرفی کتاب «معلم متشکرم» در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
به مناسبت روز معلم و بزرگداشت استاد شهید مرتضی مطهری، جمعی از دانش آموزان مدرسه قرانی بشرا به همراه والدین خود در بخش کودک کتابخانه عمومی سلمان ساوجی شهر ساوه حضور پیدا کردند. در این حضور کودکان و نونهالان در کنار والدین خود ابتدا به بازی پرداختند و سپس کتاب «معلم متشکرم» با شیوه ای جذاب برای کودکان قصه گویی شد.

منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 102