اخبار ادارات شهرستان
1398/4/23 يكشنبه برگزاری نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب در شهر دلیجان نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب با حضور کارشناسان حوزه دینی و جمعی از روانشناسان در سالن اجتماعات شهرداری دلیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و با همکاری ناحیه مقاوت بسیج خواهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان، نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب و با عنوان «بررسی سه ضلعی پرستیژ اجتماعی» با حضور کارشناسان حوزه دینی و جمعی از روانشناسان در محل سالن اجتماعات شهرداری دلیجان برگزار شد.
در این نشست موضوع عفاف حجاب و مدگرایی و نقش آن به منظور حضور زنان در جامعه مورد بررسی قرار گرفت و حجت الاسلام موسوی، استاد حوزه و دانشگاه با معرفی کتاب‌های «فلسفه حجاب» نوشته شهید مطهری، «جاناتان مرغ دریایی» نوشته باخ ریچارد و «ک‍ش‍ف‌ ح‍ج‍اب؛‌ زم‍ی‍ن‍ه‌ه‍ا، واک‍ن‍ش‌ ه‍ا و پ‍ی‍ام‍ده‍ا» نوشته م‍ه‍دی‌ ص‍لاح‌ به بررسی و تببین مسئله حجاب پرداخت.
مهدی رجبی، روان شناس و مشاور خانواده نیز نقش صدا و سیما و سازمان‌های متولی را جهت ترویج فرهنگ حجاب از طریق رسانه‌ها را مهم ارزیابی کرد و به بررسی تاثیر حجاب بر روح و روان افراد پرداخت.
در ادامه نیز جلسه پرسش و پاسخ توسط مدعوین و کارشناسان صورت گرفت و از یکی از اعضای محجبه عضو کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان تقدیر به عمل آمد.

منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 76