اخبار ادارات شهرستان


1398/3/18 شنبه دیدار سرپرست اداره کل با فرماندار شهرستان شازند سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با فرماندار شهرستان شازند دیدار و گفتگو کرد.

مجید رستگاری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در این دیدار گفت: شهرستان شازند با برخورداری از 13 باب کتابخانه عمومی رتبه دوم استان از لحاظ تعداد کتابخانه را دارد که از این فرصت در جهت ترویج و توسعه کتابخوانی در سطح شهرستان می بایست استفاده کرد.
رستگاری خواستار مشارکت هرچه بیشتر ادارات و ارگان‌های شهرستان شازند به منظور تشویق عموم شهروندان جهت شرکت در نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شد و در ادامه از زحمات و حمایت های فرماندار شازند با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آورد.
فرماندار شهرستان شازند نیز در این دیدار قول مساعدت و همکاری لازم با کتابخانه های عمومی را داد و گفت: امیدوار هستیم بتوانیم از کمک صنایع شهرستان نیز جهت مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی بهرمند بشویم .
گفتنی است پس از این جلسه، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه عمومی شهدای شازند و کتابخانه عمومی شهید سیاوش امیری بازدید کرد و با کتابداران و مسئولین این دو باب کتابخانه به گفتگو پرداخت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 184