اخبار ادارات شهرستان
.

.

.

.

.

.
کسب رتبه برتر توسط کتابدار ساوجی در جشنواره ملی نقد کتاب سیما شهباز، کتابدار کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد، در دومین جشنواره ملی نقد کتاب رتبه برتر را کسب کرد.

دومین جشنواره ملی نقد کتاب اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا) به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد. 
محسن حاجی زین‌العابدینی، دبیر علمی دومین جشنواره نقد کتاب با اشاره به شیوه اجرایی جشنواره گفت: این جشنواره دارای سه مرحله داوری بود که در مرحله اول تعداد 56 اثر برای دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که از میان آثار دریافتی تعداد 38 اثر به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند.
حاجی زین‌العابدینی افزود: در مرحله دوم مجدد آثار مورد بررسی قرار گرفتند و مقالاتی که نیاز به اصلاحیه داشتند برای پژوهشگران ارسال شدند و در نهایت بعد از بررسی‌هایی که صورت گرفت تعداد 19 اثر به مرحله سوم و پایانی راه یافتند.
در این جشنواره از میان آثاری که به صورت شفاهی ارائه شدند تعداد 3 اثر به عنوان آثار برتر معرفی شدند و در بخش پایانی از برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر تجلیل شد:
زهرا ناصری از دانشگاه تهران با عنوان نقد "معرفی و تحلیل کتاب: بازاریابی محتوای جهانی"
زینب صفوی از دانشگاه الزهرا با عنوان نقد "معرفی و تحلیل کتاب: ارزش‌ها و جذابیت‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی"
سیما شهباز کتابدار کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه با عنوان "نقدی بر کتاب: فرا روش بنیان‌های فلسفی و عملی روش تحقیق ترکیبی در علوم اجتماعی"

 
تعداد بازديد اين صفحه: 122