اخبار ستاد


1398/11/10 پنجشنبه در آستانه دهه مبارک فجر؛ نشست هم‌اندیشی رابطین فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد نشست هم‌اندیشی رابطین فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور مدیرکل، کارشناس فرهنگی و جمعی از کتابداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، نشست هم‌اندیشی رابطان فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، کارشناسان ستادی و رابطان فرهنگی کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها برگزار شد. این جلسه با هدف به اشتراک گذاری دیدگاه‌ها و نظرات رابطان فرهنگی و هماهنگی اجرای برنامه‌های جنبی کتابخانه‌ها برگزار شد.

مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این جلسه گفت: همگی باید تلاش کنیم با انجام فعالیت‌های فرهنگی جذاب، متنوع و پرمحتوا، مخاطبان را به کتابخانه‌های عمومی جذب کرده و با دعوت از گروه‌های مرجع و ارائه برنامه‌های خلاقانه به رونق کتاب و کتابخوانی و گسترش فعالیت کتابخانه‌های عمومی کمک کنیم.


 رضا توکلی، کارشناس امور فرهنگی اداره کل نیز در این نشست به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده طی سال جاری پرداخت و به مواردی همچون تبیین سیستم تشویق و تنیبه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی، مشکلات پیش‌روی رابطان فرهنگی در فعالیت‌های ترویجی شهرستان‌ها، راهکارهای ابتکاری و خلاقانه در تقدیر و تشویق اعضا در کارهای فرهنگی با توجه به وضعیت اقتصادی نهاد و هماهنگی بیشتر جهت برگزاری با شکوه برنامه‌های ایام الله دهه فجر اشاره کرد.


در ادامه این نشست رابطان فرهنگی به بیان دیدگاه‌ها، مشکلات، انتقادات و ایده‌های خود در زمینه‌های مختلف و همچنین به بحث و تبادل نظر با مدیرکل پرداختند.

 [PageVisit]