اخبار ستاد


1398/10/16 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفرش برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفرش با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در سالن جلسات فرمانداری تفرش برگزار شد.

شصت و هفتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفرش با حضور مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی؛ حمیدرضا فراهانی، فرماندار شهرستان تفرش و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فراهانی، فرماندار شهرستان تفرش در این جلسه گفت: گسترش فضای کتابخانه ای در تربیت نسل کتابخوان موثر است و چنانچه تعداد افراد کتابخوان جامعه بیشتر شود، جذب بودجه دولتی و دریافت کمک‌های خیرین تسهیل خواهد شد.
ثامنی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی نیز گفت: تعهد به خواندن کتاب برای هر فرد لازم است و همراه داشتن کتاب کاغذی و یا کتاب‌های صوتی در گسترش کتابخوانی و ایجاد عادت به مطالعه در شهروندان موثر است.
برگزاری مسابقه کتابخوانی در ایام الله دهه مبارک فجر با همکاری اداره آموزش و پرورش و برنامه ریزی جهت اجرای طرح «همگام با کتابخانه، همراه با مدرسه» با هدف انجام تکالیف دانش آموزان در کتابخانه در ایام تعطیلات عید نوروز از مصوبات این جلسه بود و در پایان از اعضای حقیقی و حقوقی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تفرش با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

همچنین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با حضور در کتابخانه عمومی پروفسور حسابی شهر تفرش، در جریان فعالیتهای این کتابخانه قرار گرفت.

منبع: تفرش
 [PageVisit]