اخبار ستاد

1398/10/16 دوشنبه پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن پیام مهدی ثامنی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به این شرح است:
ﺑﺴﻢ رب‌اﻟﺸﻬﺪاء واﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ
شهادت سردار والامقام، حاج قاسم سلیمانی و نیز شماری از همرزمانش قلب و دل میلیون‌ها انسان مسلمان و آزادی‌خواه در ایران، منطقه و سراسر جهان را جریحه‌دار و بیش از پیش چهره خبیث دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و ملت‌های آزادی‌خواه را عیان کرد.
دشمنان خونخوار اسلام به قدری از مجاهدت‌های این مبارز مخلص به ستوه آمده بودند که به این حماقت دست زدند و زوال و نابودی خود را تسریع کردند.
با شهادت حاج قاسم سلیمانی، به حول و قوه الهی راه او متوقف و بسته نخواهد شد ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای این حادثه تروریستی آلوده کردند.
اینجانب به نمایندگی از خدمت گزاران کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خدمت حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و همه آحاد مردم تبریک و تسلیت می گویم و اعلام می دارم کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان، بیش از پیش و آماده‌تر از گذشته، خود را مهیای حضور در جبهه‌های سخت و نرم دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس اسلامی خواهند کرد و چون ایشان مهربان و مقتدر سنگر مطالعه و کتابخوانی را پاس خواهند داشت و از خداوند یگانه هستی بخش خواستارم تا زندگی و سرنوشتمان را چون او رقم بزند .

 [PageVisit]