اخبار ستاد1398/10/11 چهارشنبه بازدید مدیر کل استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان دلیجان مهدی ثامنی با حضور در شهرستان دلیجان، از 3 باب کتابخانه‌ عمومی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مهدی ثامنی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با هدف بررسی و بهبود وضعیت کتابخانه‌ها، از کتابخانه‌های عمومی شهرهای دلیجان و نراق بازدید کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در جمع کتابداران کتابخانه عمومی فاضلین نراقی شهر نراق و کتابخانه عمومی علامه دلیجانی شهر دلیجان، در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و پیرامون منابع کتابخانه ها، مباحث فرهنگی و مسائل و مشکلات جاری بحث و تبادل نظر کرد.
ثامنی در ادامه از روند بهسازی و تعمیرات کتابخانه عمومی اشراق بازدید و با فهیمه لطفعلی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دلیجان در خصوص مسائل مالی و لزوم تسریع دراجرای پروژه و همچنین مشکلات کتابخانه‌های عمومی این شهرستان گفتگو کرد.
وی همچنین با حضور در شهرستان محلات از کتابخانه‌ عمومی کتابخانه‌ عمومی امام صادق (ع) شهر نیم‌ور بازدید کرد و ضمن گفتگو با مسئول کتابخانه‌، به بررسی مسائل و مشکلات این مراکز پرداخت.

منبع: دلیجان
 [PageVisit]