اخبار ستاد


1398/9/23 شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نشست دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برگزار شد در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان مرکزی، نشست دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

همچنین در سفر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان مرکزی، نشست دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ مجید رستگاری گوهر، سرپرست کتابخانه های عمومی استان؛ وحید اسکندری، مدیر حج و زیارت استان مرکزی؛ حسین مهدی زاده، رئیس خبرگزاری ایرنا و نماینده اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در استانداری مرکزی برگزار شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه گفت: عرصه فرهنگ و هنر به تقویت کارهای پایدار در سطح ملی و استانی نیاز دارد و می بایست در استان‌ها به صورت برنامه‌محور و هدفمند به دنبال کارهای جدی‌تر بود.

صالحی اظهار داشت: اگرچه وجه صنعتی استان مرکزی پررنگ معرفی شده اما با بنیه قوی که در حوزه فرهنگ و هنر این خطه وجود دارد باید مناسبات به‌گونه‌ای پیش برود که اصحاب صنعت ضرورت وجود فرهنگ و هنر کنار خود را بیشتر حس کنند.

در این جلسه سرپرست کتابخانه های عمومی استان گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی ارایه کرد و در ادامه هر یک از حاضران بر ضرورت تعامل بیشتر دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کردند.

 [PageVisit]