اخبار ستاد


1398/9/21 پنجشنبه به منظور سفری ۲ روزه؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک حضور یافت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان مرکزی حضور یافت و در ابتدای سفر دو روزه خود به این استان، با همراهی و استقبال مسئولان استان وارد شهر اراک شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی به نقل از مهر، سید عباس صالحی صبح پنجشنبه با همراهی و استقبال مسئولان استان وارد استان مرکزی و شهر اراک شد و این استان امروز و فردا (۲۱ و ۲۲ آذرماه) میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

براساس این گزارش، وزیر ارشاد در نخستین روز این سفر در شهرستان اراک حضور می یابد و حضور در گلزار شهدا، دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر و کارکنان فرهنگ و ارشاد استان، شرکت در شورای فرهنگ عمومی، دیدار با پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان، نشست مدیران سازمان‌های وابسته و بازدید از تالار مرکزی و کتابخانه مرکزی اراک از جمله برنامه های وی است.

همچنین عزیمت به خمین و دیدار با جامعه قرآنی و اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان در بیت تاریخی حضرت امام (ره)، دیدار با پیشکسوتان فرهنگ و هنر در خمین و نشست با اصحاب فرهنگ و هنر ساوه و زرندیه در دومین روز سفر وزیر به استان مرکزی پیش بینی شده است.

 [PageVisit]