اخبار ستاد

1398/3/23 پنجشنبه برگزاری آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی با حضور جمعی از مسئولین استان در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به منظور مرور بر تاریخ درخشان و گنجینه پر بار مفاخر و نام آوران این دیار، سرزمین آفتاب، دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور، بنیاد ملی نخبگان ایران و دبیرخانه دائمی جشنواره مفاخر استان، اولین آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی با حضور مقامات و مسئولین ملی و استانی برگزار شد.
پریسا سیاهتیری، رئیس اداره مشارکت های اداره کل در حاشیه این آیین گفت: باعث افتخار و مباهات است که یکی از 12 برگزیده این آیین شکوهمند، خانم زهرا غلامی، نویسنده حوزه کودک و نوجوان و از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی می باشد که به پیشنهاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی و تایید استاندار محترم، در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت.
سیاهتیری افزود: بی تردید پاسداشت گنجینه درخشان مفاخر و نام آوران استان مرکزی، آینه هویت مندی و منشور متعالی اصالت های فرهنگی و تاریخی این خاک گهربار می باشد و این آیین باشکوه فرصت مغتنمی است تا میراث هویت ساز و ارزشمندمان را با یکدیگر مرور کنیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 76