اخبار ستاد


با حضور سرپرست اداره کل؛ جلسه برنامه‌ریزی جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد جلسه کمیته برنامه‌ریزی نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، جلسه کمیته برنامه‌ریزی نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با حضور سرپرست اداره کل، معاونان و کارشناسان ستادی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.


مجید رستگاری گوهر، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در این جلسه بر لزوم اجرای باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی و ترغیب مردم برای شرکت در نهمین دوره این مسابقه فرهنگی تأکید کرد و ابراز امیدواری کرد که شاهد برگزاری جشنواره‌ای پر رونق‌تر از دوره قبل باشیم.


در ادامه این جلسه معاونان و کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به تشریح بخشنامه برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند و گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کردند.


برگزاری جلسات مشترک با نهادها و دستگاه‌ها، بانک‌ها و سایر حوزه‌ها در سطح مدیران ارشد برای جلب همکاری و مشارکت مادی، طرح موضوع برگزاری نهمین دوره جشنواره در جلسه شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان و توجه ویژه به ظرفیت عظیم مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و صداوسیمای استان برای برگزاری موفق و پرشور جشنواره، از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.


همچنین در این جلسه ضمن بررسی و آسیب شناسی دوره قبلی جشنواره، پیرامون نحوه اجرا و چگونگی برگزاری باشکوه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، بحث و تبادل نظر شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 156