اخبار نهاد
1398/8/25 شنبه با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات؛ نشست «کتابخانه عمومی چگونه سرمایه اجتماعی جامعه را ارتقا می‌دهد؟» برگزار می‌شود ‌همزمان با هفته کتاب و با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست علمی کتابخانه‌های عمومی و سرمایه اجتماعی با عنوان «کتابخانه عمومی چگونه سرمایه اجتماعی جامعه را ارتقا می‌دهد؟» برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ‌همزمان با هفته کتاب و با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست علمی کتابخانه‌های عمومی و سرمایه اجتماعی با عنوان «کتابخانه عمومی چگونه سرمایه اجتماعی جامعه را ارتقا می‌دهد؟» روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه برگزار خواهد شد.

آرمین امیر، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه‌ طباطبایی و مدیرکل پژوهش و بررسی‌های خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، سخنران ویژه این برنامه خواهد بود. همچنین در این نشست زهرا معظمی، دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش‌شناسی و کارشناس اداره کل آموزش و پژوهش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به ارائه مقاله می پردازد.

علاقمندان به حضور در نشست «کتابخانه عمومی چگونه سرمایه اجتماعی جامعه را ارتقا می‌دهد؟»، می توانند ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه به سالن جلسات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به نشانی، نرسیده به میدان ولیعصر، ابتدای خیابان دمشق، شماره ۹، مراجعه کنند.

 [PageVisit]